«Матч — пушка» — збірна України вперше в історії вирвалася в ¼ Євро — 2020 року, розгромивши шведів на полі

Збірна України першої прорвалася в одну четверту Євро — 2020 вперше в історії, розгромивши шведів в Глазго з рахунком 2: 1.

У шотландському Глазго увечері 30 червня збірні України та Швеції воювали за вихід в одну четверту фіналу Євро-2020. Матч закінчився перемогою України з рахунком 2: 1.

Рахунок відкрив український захисник Олександр Зінченко на 27-й хвилині матчу, майстерно загнавши м’яч у дальній кут воріт противника.

Незабаром «синьо-жовті» зробили прикру помилку, яка дозволила шведам зрівняти рахунок на 43-й хвилині. Гол забив Еміль Форсберг.

За підсумком другого тайму, не зважаючи на кілька напружених моментів, залишилася нічия — 1: 1. Було оголошено додатковий час — два тайми по 15 хвилин.

Без пригод не обійшлося. Шведський захисник Маріус Деніелсон на 98-й хвилині отримав червону картку за грубу гру проти Артема Бесєдіна. Дивом інцидент не закінчився серйозною травмою для українського гравця.

У підсумку перший екстра-тайм залишився з тим же рахунком — 1: 1. Правда, шведи після відсторонення Деніелсона залишилися в меншості.

У другому екстра-таймі Україні вдалося забити ще один гол. Переможний м’яч в ворота шведам загнав нападник Артем Довбік на 121-й хвилині.

Варто відзначити, що українську збірну особисто підтримав президент Володимир Зеленський. Він в соцмережах почав флешмоб, а також подзвонив команді перед важливим матчем.

Важливо додати, що Україна потрапила в ⅛ фіналу Євро-2020 завдяки щасливому випадку. Команда прорвалася в плей-офф з трьома мінімальними балами після однієї перемоги над Північною Македонією і двох поразок.

Приєднуйтесь до спільноти в Viber - "Mediabum.info" - це стрічка новин, в якій ми коротко і по суті висвітлюємо актуальні новини. Тут тільки корисна інформація та ніякого спаму!